הדרכת נגישות - ד"ר לירון נתן


הדרכת נגישות

הדרכות נגישות התנסותיות – חווייתיות מיועדות ליצירת שירות נגיש ואיכותי ללקוחות עם מוגבלות. ד"ר לירון נתן פיתח הדרכות נגישות התנסותיות – חוויתיות לעובדים, המלמדות כיצד לתת שירות נגיש לאנשים עם מוגבלות וכיצד לייצר ללקוחות אלה חווית שירות איכותית. זאת בהתאם לתקנות הנגישות קובעות כי עובדים המצויים בקשר עם הלקוחות צריכים לעבור הדרכת נגישות התנסותית.

תקנות נגישות השירות שנכנסו לתוקף באוקטובר 2013 קובעות כי כל ארגון שירות שבו 25 עובדים ומעלה צריך להדריך את עובדיו בשירות נגיש. ההדרכות המחויבות הנן מכמה סוגים:

הדרכת נגישות התנסותית

הדרכת נגישות התנסותית מיועדת לעובדי השירות ולמנהליהם. בהדרכות הנגישות אותן מעבירים ד"ר לירון נתן וצוותו מתנסים המשתתפים בקבלת שירות כאנשים עם מוגבלות תנועה, ראייה, שמיעה וקוגניטיבית. הדרכות הנגישות מייצרות חוויה ייחודית, מעצימה ומלמדת לעובדי השירות, נותנות מידע על אנשים עם מוגבלות, ומספקות מיומנויות למתן שירות איכותי ונגיש. הדרכות הנגישות נותנות מענה איכותי לדרישות החוק.

הדרכות נגישות לכלל עובדי הארגון

בנוסף להדרכות ההתנסותיות, תקנות השירות קובעות כי כל עובדי הארגון צריכים לעבור הדרכות נגישות בסיסיות. הדרכות נגישות אלה צריכות להציג את דרישות חוק השוויון לאנשים עם מוגבלות, איסור אפלייתו של אדם עם מוגבלות בקבלת שירות, את המאפיינים והצרכים של לקוחות עם מוגבלות, ולספק מיומנויות למתן שירות נגיש לאנשים עם מוגבלות. אנו עורכים הדרכות נגישות בסיסיות מרתקות לארגוני שירות, העונות על דרישות החוק. ההדרכות מלוות בדוגמאות מחיי הארגון ומותאמות לצרכיו.

 

קורס רכזי נגישות

בכל ארגון שירות מעל 25 עובדים יש למנות רכז נגישות. התקנות קובעות כי רכז הנגישות צריך לעבור הכשרה כדי שיוכל למלא את תפקידו. ד"ר לירון נתן מרכז קורס רכזי נגישות בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה. קורס זה מיועד לרכזי נגישות בארגונים ציבוריים ופרטיים והוא נותן את הידע והכלים המסייעים לרכז הנגישות למלא את תפקידו בהצלחה.

ד"ר לירון נתן וצוותו עורכים הדרכות נגישות בארגונים ציבוריים, במשרדי ממשלה, ברשויות מקומיות, בארגונים עסקיים ופרטיים, ובמוסדות אקדמיים. ד"ר לירון נתן מלמד בקורסי מורשי נגישות השירות באוניברסיטאות את תפיסת השירות הנגיש, הדרכת שירות, והובלת מהלך הנגשת השירות בארגונים.

לתיאום הדרכות נגישות ולפרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור קשר דרך האתר או בטלפון.

קראו עוד על שירות נגיש.