ביטחון פסיכולוגי, צמיחה ושינוי: הרצאה לארגון - ד"ר לירון נתן


ביטחון פסיכולוגי, צמיחה ושינוי: הרצאה לארגון

ביטחון פסיכולוגי הוא המפתח לשאלות רבות: באיזה בן זוג נבחר? איך נגדל את ילדינו? כיצד אנחנו לומדים וכיצד אנחנו מתמודדים עם שינוי? באיזה מקום עבודה נעדיף לעבוד ומה הכי משמעותי עבורנו במקום העבודה? בתשובות לשאלות אלה והקשר שלהן לביטחון פסיכולוגי נעסוק בהרצאה מעצימה ומרגשת לעובדי הארגון.

הרצאה ביטחון פסיכולוגי לירון נתן

בהרצאה לארגון נשמע מהו ביטחון פסיכולוגי ולמה הוא משפיע בעוצמה על מגוון תחומים לאורך החיים שלנו. נראה באמצעות סדרה של מחקרים מרתקים כיצד הביטחון הפסיכולוגי מתפתח בילדות וכיצד הוא ממשיך להניע אותנו לאורך החיים במערכות היחסים שלנו, באופן שבו אנחנו לומדים, בצורה שבה אנחנו מתנהלים במקום העבודה, בהחלטה האם לבחור בתפקיד ניהולי, ובקשרים שאנו יוצרים עם החברים לעבודה ועם המנהל שלנו.

בהרצאה נזהה את ההבדלים בין אנשים שונים בצורך שלהם בביטחון פסיכולוגי ואת הדרכים השונות בהם הם יוצרים ביטחון פסיכולוגי עבור עצמם ועבור הסובבים אותם. נזהה את היתרונות וגם את המחירים שבדרכים השונות ונלמד גם כיצד לייצר עבור עצמנו סביבה בטוחה המאפשרת שגשוג.

בהרצאה מרתקת על ביטחון פסיכולוגי לאורך החיים, המשלבת מחקר מגוון וניסיון רב, נפרש עולם פנימי עשיר שלו השלכות גדולות על מגוון תחומי החיים של העובדים בארגון.

אני מזמין אתכם ליצור קשר באמצעות האתר או בטלפון ולקבוע הרצאה על ביטחון פסיכולוגי לאורך החיים לעובדי הארגון שלכם. הרצאה בלתי נשכחת שתהדהד לאורך זמן.

רוצים לשמוע עוד על מנהלים וביטחון פסיכולוגי – קראו על סדנאות "המנהל כבסיס בטוח".

העמוד הזה היה ארוך? היה לכם קשה לקרוא עד הסוף? אולי תרצו לשמוע עוד על הקורס "ניהול עובדים בעידן של הפרעות קשב וריכוז".